Műszaki előkészítő

Generálkivitelezéssel foglalkozó építőipari partnerünk Műszaki előkészítőt keres budapesti csapatába.

Az Ön Új cége

Napi feladatok

  • Projekt dokumentációjának vezetése
  • Tervek ellenőrzés, eltérések kezelése
  • Beszállítói és alvállalkozói kapcsolatok, ajánlatkérések elvégzése
  • Ártükör készítés a beérkező ajánlatok alapján
  • Mennyiségi ellenőrzések, felmérések készítése
  • Alvállalkozói szerződés és teljesítés igazolás előkészítése
  • Projektterv készítésben való közreműködés
  • Feljegyzések, kooperációs jegyzőkönyvek készítése
  • Pót munka- elmaradó munka kezelése
  • Megrendelések, szállítások szervezése

Mire lesz szüksége a sikerhez

  • Legalább technikusi végzettség
  • 3-5 év műszaki előkészítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kitartó és rendszerető személyiség

Amit partnerünk kínál

  • Alapbéren felül hűség prémium bónusz
  • Széleskörű projektek, nagy presztízsű munkák
  • Szakmai fejlődési lehetőség

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you, but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1181504

Beszéljen Daniel Strba, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704795496